Hel do balonów

Balony napełniane helem to, w zależności od okazji, pomysł na prezent lub efektowną dekorację pomieszczenia. Ten lżejszy od powietrza gaz sprawia, że balony bardzo długo unoszą się w powietrzu, są wytrzymałe i nie opadają na ziemię, a zwyczajne wnętrze może zyskać dzięki nim niebanalnego charakteru.
Hel do balonów powinien pochodzić ze sprawdzonego źródła i być odpowiedniej jakości, aby stanowić bezpieczny element zabawy, także dla najmłodszych. Wówczas ozdoby te będą nadawać się na różne okazje, mi.in.:

  • jako efektowna dekoracja sali weselnej – przy stole pary młodej, na suficie sali tanecznej, na oparciach krzeseł dla weselnych gości,
  • na garden party – pełniąc funkcję ozdoby altany, stolików i krzeseł, a nawet oczka wodnego,
  • jako element dekoracji na przyjęciu urodzinowym – przyczepione do urodzinowego tortu lub w formie „bukietu” wręczonego w prezencie,
  • na „baby shower”, walentynki, obronę pracy dyplomowej – wszędzie tam, gdzie potrzebne będą fantazyjne kształty i kolory balonów.

Duże znaczenie ma materiał, z jakiego wykonane są balony – od tego zależy, jak długo będą utrzymywać gaz wewnątrz. Z tego względu najlepiej wybrać te foliowe, a nie np. lateksowe. Należy również pamiętać, że gaz użyty do pompowania balonów jest bardzo wrażliwy na temperaturę – niska może sprawić, że balon zmniejszy swoją objętość i odwrotnie. Nie powinno się pozostawiać ozdób wypełnionych helem w rozgrzanym samochodzie, ponieważ może to spowodować ich eksplozję.

Wybierając hel, jako wypełnienie do balonów, można być pewnym otrzymania wyjątkowej i trwałej ozdoby, spełniającej nawet niecodzienne wymagania. Rozlewnia Helu dostarcza dowolne jego ilości na terenie całej Polski. Dysponujemy zbiornikami 100, 200 lub 500 litrów, w których znajduje się gaz najlepszej jakości, o różnych klasach czystości, pochodzący ze sprawdzonego źródła – od wiodących na rynku producentów gazów ciekłych. Dobierzemy hel do Twoich potrzeb, bez względu na to, jakich ilości potrzebujesz i w jakim celu go użyjesz.

Hel na imprezę – do balonów

Rodzinna impreza? Wesele? Masowy event na kilka tysięcy osób? Kolorowe balony o różnych kształtach napełnione helem to oryginalna ozdoba wielu wydarzeń oraz miły prezent. Uwielbiają je zarówno dzieci, jak i dorośli. Jednak organizując jakiekolwiek wydarzenie, musimy także koniecznie zadbać o bezpieczeństwo jego uczestników. Zamawiając w naszej firmie butle z helem, mogą być Państwo spokojni, że nie pojawią się żadne problemy. Oferowany przez nas gaz pochodzi wyłącznie ze sprawdzonych i zaufanych źródeł. Do wyboru mamy jego odmiany o różnorodnej czystości, które wykorzystujemy do napełnienia lateksowych lub foliowych balonów, m.in. o pojemności 0,23 czy 0,53 m3. Odpowiednio zabezpieczone butle dostarczamy do wskazanej lokalizacji. Obsługujemy klientów bez względu na rozmiar imprezy oraz zapotrzebowanie gazu, a w razie wątpliwości pomagamy oszacować jego niezbędną ilość do nadmuchania wszystkich elementów. Nawet jeśli organizują Państwo wydarzenie masowe, zapewniamy wystarczającą objętość helu i dowozimy go na czas. Co więcej, dojeżdżamy nawet w trudno dostępne miejsca. Nasze samochody dostawcze są odpowiednio dostosowane do przewozu gazu i spełniają wszelkie formalne wymogi w tym zakresie. Decydując się na wykorzystanie helu, należy pamiętać o tym, że:

• niska temperatura sprawia, że gaz ten zmniejsza swoją objętość;

• pozostawianie balonów w ciepłym miejscu (np. w rozgrzanym aucie), może doprowadzić do ich eksplozji;

• foliowe balony są znacznie trwalsze od lateksowych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi konkurencyjnymi cenami.

ZAMÓW