Dostawy helu – opolskie

Nasza rozlewania helu w województwie opolskim działa już od wielu lat. W tym czasie zdążyliśmy zaskarbić sobie zaufanie już blisko 500 stałych klientów, a zajmujemy się obsługą zarówno prywatnych, jak i biznesowych kontrahentów. Dlatego z równym zaangażowaniem i profesjonalizmem zrealizujemy zamówienie dużej ilości butli na potrzeby przemysłowe, jak i zamówienie na hel do balonów. Rozwieziemy każdą ilość do wskazanego zakątka Polski. Zatrudniamy kierowców, którzy są już wprawieni w transporcie, ponieważ co miesiąc przemierzają trasy sięgające 38 tys. kilometrów. Obsługujemy już 10 województw, a chcemy dotrzeć do wszystkich. Dlatego zachęcamy do kontaktu z naszym biurem. Jesteśmy w stanie zaproponować konkurencyjne ceny i sprawną, terminową dostawę.

 

Jakie branże zaopatrujemy?

 

Gaz dostarczamy między innymi do zakładów przemysłowych. Te wykorzystują go np. podczas obróbki cieplnej i epitaksji. Jest również niezbędnym elementem procesu spawania. Nasza rozlewnia współpracuje też z placówkami medycznymi na terenie całego kraju. Hel dostarczamy do szpitali, w których korzysta się z aparatury do rezonansu magnetycznego. Gaz jest też bardzo dobrym czynnikiem kriogenicznym. W butle zaopatrujemy również klientów prywatnych. Ci najczęściej potrzebują go do wypełnienia balonów na imprezy.

Jeszce raz zachęcamy do kontaktu i składania zamówień, które przyjmujemy 24 godziny na dobę. Zapewniamy bezpieczny i terminowy transport w rejonie woj. opolskiego, jak i do dowolnego, wskazanego miejsca na terenie kraju.

ZAMÓW