Gdzie można kupić hel?

Nasza rozlewania i magazyn znajdują się w Łubnianach w województwie opolskim. Produkcją i sprzedażą helu trudnimy się od lat. Zamówienia na gaz można składać na dwa sposoby:

Ogromnym atutem naszej rozlewni jest fakt, że gaz nie tylko sprzedajemy, ale dowozimy też pod wskazany adres, stąd można go kupić z dowolnego miejsca w Polsce. 

Gdzie dostarczamy hel?

Gdzie kupić hel?Butle z gazem dostarczamy na terenie całego kraju. Co miesiąc nasi kierowcy podczas kursów pokonują średnio 38 tysięcy kilometrów. Samochody przystosowane są do bezpiecznego przewozu gazu, a ich waga nie przekracza 3,5 tony. Są więc w stanie dojechać praktycznie wszędzie, nie zważając na ograniczenia tonażowe. Do tej pory nasze usługi objęły 10 województw.

Rozlewany w Łubnianach gaz nadaje się do różnych branż. Sprzedajemy hel o kilku klasach czystości (4.0 / 4.6 / 5.0 / 5.6 / 6.0), co sprawia, że może być wykorzystywany np.:

  • do spawania,
  • w poduszkach powietrznych,
  • podczas obróbki cieplnej,
  • w pompowaniu kół samolotów,
  • podczas testów szczelności.

Zaopatrujemy również placówki medyczne, które wykorzystują gaz np. podczas wentylacji mechanicznej pacjentów, czy w aparaturze do rezonansu magnetycznego. Mieszanka helu i tlenu znajduje zastosowanie podczas nurkowania. Jak widać, gaz z powodzeniem można stosować w różnorodnych okolicznościach. Niezależnie jednak od przeznaczenia, ważna jest jego jakość, a wielu klientów bardzo ceni sobie również terminowość zamówień. Dlatego, wykorzystując doświadczenie, dostarczamy gaz na czas, niezależnie od rodzaju zamówienia.

ZAMÓW