Butle z helem

Zajmujemy się ogólnopolską dostawą helu w butlach. Dostarczymy gaz do każdej lokalizacji wskazanej przez klienta. Transport odbywa się specjalnie do tego przystosowanymi samochodami. Nasze pojazdy, poza tym, że zaadaptowane są do przewozu butli z helem, spełniają również wymogi ograniczeń wagowych. Ich masa nie przekracza trzech i pół tony, co ułatwia dotarcie do nawet trudno dostępnych miejsc.

W sprzedaży mamy butle z helem w różnych rozmiarach. Nasza oferta dostosowana jest do wymagań zarówno klientów biznesowych, jak i prywatnych. Na liście kontrahentów zadowolonych z naszych usług jest już blisko 500 podmiotów. Liczby mówią same za siebie.

Możemy poszczycić się współpracą z klientami z różnych branż. Nasz gaz wykorzystywany jest np.:

  • w przemyśle ciężkim
  • w branży motoryzacyjnej
  • w medycynie
  • w branży rozrywkowej, jako hel do balonów.

Pracownicy naszej firmy mogą doradzić w doborze ilości gazu odpowiedniej do konkretnego zapotrzebowania, a nasze magazynowe zasoby są w stanie pokryć zapotrzebowanie nawet dużych przedsiębiorstw. Obsługujemy oczywiście też małych kontrahentów. Pracownicy rozlewni wszystkie zamówienia realizują z równym zaangażowaniem. Jesteśmy profesjonalistami. Dlatego, niezależnie od tego, czy chodzi o hel do balonów na niedużą imprezę czy hel techniczny, dokładamy starań, żeby zamówienie dotarło do klienta na czas.

Nasz hel w butlach posiada różne klasy czystości i wedle potrzeb, dowieziemy gaz o następujących klasach: 4.0 / 4.6 / 5.0 / 5.6 / 6.0.

Osoby zainteresowane zachęcamy do kontaktu i nawiązania współpracy. Nasze dostawy są punktualne, a ceny pozwalają z powodzeniem rywalizować z konkurencyjnymi firmami.

ZAMÓW